Argentína Vs. Venezuela élő közvetítés - Nézze meg a Copa America negyeddöntőjét online

Tartalomjegyzék:

A dolgok melegszik. Lionel Messi és Argentína Venezuelával a Copa America negyeddöntőjében indul június 18-án, 19:00 órakor, a Gillette stadionon. Fogja meg online az összes nemzetközi labdarúgó akciót itt!

Mindez Foxborough-ban, Massachusettsben megy le, amikor a venezuelai a 28-os Lionel Messi és Argentína a Copa America negyeddöntőjében játszanak. Hét csapat maradt a versenyen, és a mérkőzés győztese az USA-val fog szembenézni, aki félig vár az Ecuador elleni negyeddöntőbeli győzelme után. A negyedeket Peru által Kolumbia ellen játszott mérkőzések és a legutóbbi mérkőzésen alapuló bajnokságverseny vonzza, Mexikó drágám, aki csatát fog folytatni Chile ellen. Rengeteg nagyszerű foci néz, így mindenképpen érje el ezt a nagyszerű játékot online velünk!

Van jobb futballista a mai világban, mint Leo Messi? Nem, mi sem gondoltunk erre. Éppen ezért az argentin csapata óriási kedvence ebben a versenyben egy alááradó venezuelai csapat ellen. Leo hátsérülést küzdött a Copa-játékok során, és korlátozott ideig látta a pályát. Ugyanakkor ő jött a padról, hogy későn károsítsa a játékot. Csak 20 percre volt szüksége Leónak, hogy egy kalaprúgást később egy Panama-ellenes csoportos meccsen később összecsavarjon, hogy csapata biztosítsa az 5-0-os győzelmet. Lehet, hogy a mai játék leginkább halálos támadója, és Venezuela kezének tele lesz a kezük, hogy megvédje őt, amikor belép a játékba, vagy ami még rosszabb, ha elindul.

Lionel Messi Soccer Stud képeit lásd itt

Kattintson ide az Argentína Vs megtekintéséhez. Venezuela élő közvetítés

Venezuela egy kemény csapat, amelyet nem szabad figyelmen kívül hagyni, annak ellenére, hogy hatalmas aluljárók vannak ebben a harcban. Argentínához hasonlóan, Venezuela is csak egy pontszámot adott fel a Copa America játékában ebben az évben. Noha a védelem erős Venezuela számára, támadásuk legjobban megkérdőjelezhető. Lehet, hogy nem engednek sok gólt, de a Copa-ban sem szereztek sokat. Venezuela csak egyszer gólt egy Copa-játékban, míg Argentína tízszer szerzett gólt, és csak egy labdát engedett a hálójába.

, kiért fogsz gyökerezni ebben a hátsó negyeddöntős játékban? Gondolod, hogy a venezuelaiaknak lehetősége van felbomlasztani Argentína futball-óriásait? Ön szerint mi lesz ez a játék?