Arturo Vidal gólt szerez a München Bayern számára, de eltalálja a büntetést

Tartalomjegyzék:

Ez a fejed van! Arturo Vidal vezette a vezetést a Bayern München vezetéséhez az április 12-i mérkőzésen a Real Madrid ellen, sikoltozva a fejüket. Mégis, amikor új esélyt kapott a gólszerzésre, eldobta a történelem egyik legrosszabb büntetését!

Így működik a Bajnokok Ligájában. Egy pillanat alatt a legforróbb játékos vagy az egész világon. A következőkben egy dummy vagy, aki elmulasztott egy lövést, hogy a csapat nyerjen. Csak kérdezd meg Arturo Vidal-t. A 29 éves chilei játékos úgy érezte a legmagasabb értéket, amikor a labdáján elsüllyedt, miközben a Bayern München 1-0-ra vezette a Real Madrid negyeddöntőjének mérkőzését.

A 24. perc során a 26 éves Thiago Alcantara szögletrúgást indított. Arturo csak fejjel indította magát a labdán. Beszélj egy screamerről! Keylor Navas, 30, megpróbált kezet kapni a labdára, de már túl késő volt. 1-0, Bayern.

Arturo Vidal elnyerte a harmadik gólt az elmúlt két #UCL játékban, hogy a Bayern vezethesse a Real Madridot! #FCBRMA

- FOX Soccer (@FOXSoccer), 2017. április 12

Vidal fejléce 73km / h sebességgel volt. Micsoda golyó. Számomra a legteljesebb középpályás a világon, bármelyik rendszernél vagy játékstílusnál kitűnő lenne.

- Seleção Brasileira (@BrazilStat), 2017. április 12

Németország labdarúgó-válogatott - Lásd a képeket

Úgy tűnt, hogy Arturo szerencséje ezt követően gyorsan elfogy. A 40. perc körül úgy tűnt, mintha egy újabb fejlécet szerezne a The Guardian szerint. Arjen Robben, 33, egy “csodálatos keresztről” jobbra lőtt a labda felé Arturo felé. Az Arturo fejese balra egyenesen egyenesen állt, bár sokan úgy gondolták, hogy könnyű cél.

A chilei szupersztárnak volt esélye megváltani magát. A reflex kézilabdabüntetéssel csapta be a 25-ös Dani Carvajal-t, miután a karja egy részével elhárította a 34-es Franck Ribery lövését. Arturo végezte el a büntetést, és az azt követő esemény csak „csúnya bowling-cipőnek” nevezhető.

Arturo elmulaszt egy büntetést, és megmentette #RealMadrid

Vidal nem hagyott ki egy büntetőt 2014. november óta a # ChampionsLeaguepic.twitter.com / 9MuNPC6HTQ oldalán sem

- Adatok és statisztikák (@Statistics_Data), 2017. április 12

SZÜKSÉG: Vidal büntető labdája megkezdte küldetését az űrbe

- Will (@WillSneezy) 2017. április 12

Arturo összekapcsolta a labdát és a rúgást egyenesen az alacsonyabb helyekre az Allianz Arénában, Münchenben, Németország. A szülővárosi tömeg csalódása hallható volt, miután teljesen megragadta a lehetőséget Bayern előnyének megduplázására. Valójában, ha sikerült gólt szereznie a második fejléc kísérletnél, a bajorok 3-0 lesznek a félidőben.

Még sok játék van hátra, így Cristiano Ronaldonak (32 éves), Gareth Bale-nek ( 27), és a Real többi tagjának össze kell jönnie. Valójában Ronaldo a 47. percben gólt szerzett, 1-1-re a meccset. Ez csak a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első szakasza, és az utolsó, amit Los Blancos azt akarja, hogy jelentős hiánya legyen, ha hazatérnek a döntetlen utolsó játékához.

Mit gondol Arturo Vidal képeiről, a HollywoodLifersről? Megdöbbent az a büntetés?