Barcelona Vs. Deportivo De La Coruna élő közvetítés: Nézze meg a La Liga mérkőzést

Tartalomjegyzék:

A történelmi győzelem után, amelyet Barcelona éppen elindított a Bajnokok Ligájában, nyugodtan mondhatjuk, hogy a Deportivo de la Coruna munkájuk elvégzésre került számukra. Barca március 12-én játssza a Deportivót, tehát ne hagyja ki ezt a játékot!

Az egész foci világ figyelmeztetésre került: Barcelona soha nem jár. A La Liga jelenlegi vezetői még akkor is veszélyesek, ha hátuk a falnak fekszik, és nem szabad megkérdőjelezni őket. Blaugrana az Estadio Riazor felé tart, hogy szembenézzen a Deportivo de la Coruna -val a csapat otthoni gyepén, és ahogy Barcelona játszik, elhagyhatják a stadiont lángban. A játék 11:15:00 órakor kezdődik, tehát indítsa el a szabad napot egy sporttal.

6-1. 5-0. 6-1. A Barcelona nem csak az utóbbi három meccset nyerte meg, hanem a versenyt is meggyilkolták. Barca először felrobbantotta a Sporting de Gijont, mielőtt abbahagyta a Celta Vigót. Innentől Blaugrana története történt a március 8-i mérkőzésen a párizsi Saint-Germain- nal, ezzel meghúzva azt a visszatérést, amely elhomályosította, amit a New England Patriots tett a Super Bowl 51-ben.

Real Madrid legforróbb hunks - PICS

Valójában a Barca nem csak a 6-1-es nyert, hogy biztosítsa a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe vezető útját, hanem törölte a PSG 0–4-es veszteségének zavaró zavarát is, amely annyira közelítette őket a megszüntetéshez. A PSG-nek csak annyit kellett tennie, hogy nem engedte, hogy Barcelona 5 gólt szerezzen. A Les Parisiens még a játék során is gólt szerzett, 30 éves Edinson Cavani-szal, góllal lőtt a játék 62. percében. Az 5-3 összesített ponttal a Barca a fennmaradó idő minden másodpercét felhasználja nyerésre.

A 25 éves Sergi Roberto vált a nap hősének. A 95. percben Sergi jobb lába összekapcsolódott a 25-ös Neymar-féle ütközettel, hogy a Barcelona 6-1-re emelkedjen az ESPN-enként. A barcelonai győzelmet a legyőzött állkapocsról kapta meg, és továbbjut a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.

Ennek a csodálatos eredménynek az öv alatt és a történelemkönyvekben a 16. hely felé néző Deportivo utógondolatnak tűnik. Ha azonban Barca alszik a Branquiazuis-on, akkor kockáztathatják a vezetés elvesztését a La Liga-ban. Csak egy ponttal állnak elő a Real Madrid előtt, és az utolsó dolog, amit meg akarnak tenni, az, hogy döntetlennel - vagy ideges veszteséggel tönkreteszi lendületüket!

A sportrajongók beindíthatják ezt a játékot a beIN Sports hivatalos élő közvetítésén keresztül (miután megadták a kábel információjukat.) KATTINTSON IDE, HOGY A BARCELONA VS NÉZJÜK. DEPORTIVO DE LA CORUNA ÉLŐ ÁRAM

Gondolod, hogy Barcelona ugyanabban a szezonban megnyerheti a La Liga és a Bajnokok Ligáját? A PSG ellen folytatott meccs után van-e esélye a Deportivonak verni Barcelona-t?