Cleveland Cavaliers verte az Golden State Warriors-t a 2015. évi NBA döntő 2. játékában

Tartalomjegyzék:

Milyen nagyszerű játék! Június 7-én, vasárnap a Cleveland Cavaliers győzött a NBA 2015. évi döntőjének 2. játékában. Az Arany Állami Harcosok szívesen veszik figyelembe ezt a vereséget, mert még hosszú út áll előttünk.

A Cleveland Cavaliers semmi mást nem ért be, mint a 2015. évi NBA döntő 2. játékában, június 7-én, Kaliforniai Oaklandben. A 95-93-as pontszámmal a Cleveland Cavaliers jeleket mutat arra, hogy készen állnak arra, hogy NBA bajnokokká váljanak.

Nagyon izgalmas mérkőzés volt a get-go-ról. Az Golden State korán jelezte szándékát azzal, hogy 20-12-es vezetést szerez az első negyedévben 3:32-re hagyva. Ha azonban 30 éves Lebron James van a csapatában, akkor mindig esélye van rá. A Cav-ok visszatértek 20-20-ra, köszönhetően a kicsi előrejelzéstől 10 ponttal.

A második negyedév ugyanolyan frenetikus és szoros volt. De ezúttal a kavicsok versenyeztek előre, és egy ponton vezettek a 42-35-re, amikor megpróbálták előre lépni. A 25 éves Klay Thompsonnak, aki James ponttal egyezett meg, a Warriors tartotta a tempót, és félúton 47: 45-re hozta eredményét 2-re. Mind Thompson, mind James 20 pontot szerzett ezen a ponton.

A harmadik negyedév alacsony pontszámot képviselő ügy volt - a Cav-ok elhúzták a Warriors 15-14-et, csak három ponttal vékony vezetést szerezve. Rossz okok miatt a legfontosabb a 27 éves Marreese Speights, aki lenyűgöző dunk lövésről gondoskodott, miközben 4 másodperccel maradt az óra.

A negyedik negyedévben a kavicsok hatalomra indultak, James ihlette, aki egy 3-mutatót elsüllyedt a belvárostól 3:14-es balra, hogy 11 pontot nyisson. A hátsó harcosokat azonban még nem végezték el, a két birtokból 6 pontot szereztek, és sikerült túlórára kényszeríteni a játékot a 87-87-es pontszámmal.

Mint a 2. játékban, a túlóra is szükség volt a győztes eldöntésére - az NBA döntőinek történetében először, amikor az első két játéknak OT-re volt szükség. Oda-vissza ment, mindkét csapat győzelemmel fenyegetve, de végül a Cav-ok 95-93-ig nyerték meg! E pontok 39-éért Lebron volt a felelős.

Az NBA 2015. évi 1. döntőjének győztese - az Golden State Warriors élére állt

A kaliforniai Oaklandben, június 4-én megrendezésre kerülő NBA döntő egyik játékában a hazai csapat megmutatta fölényét, de túlórára volt szükség ahhoz, hogy végre egy kiemelkedően küzdő versenyen a Cavaliers 108-100 ellen jusson.

Még a 27 éves Rihanna, a barátja támogatta, Lebron nem tudta megmenteni oldalát, hogy egy keskeny vereségre csússzon. A kosárlabda isten állítólag a kosárlabdát kedvelő R&B énekesnőt saját magánjárójával repítette ki, ám ő nem volt a szerencsés varázsa, amire számított.

A 3. játék visszajut Clevelandre június 9-én, ahol a Cavaliers azt reméli, hogy számít az otthoni előnyre. Talán a helyszín megváltoztatása valóban tovább rázhatja a dolgokat!

Ön szerint ki fogja megnyerni a sorozatot? Tudassa velünk gondolatait az alábbi megjegyzésekben!