LeBron James becsapódott az ESPYS bajnoki teljesítményért - Angry Tweets

LeBron James az ESPYS-en vitte haza a Legjobb Bajnokság teljesítményének díját július 15-én

.

és a nézők nem szerepelnek. Miért? Mivel csapata, a Cleveland Cavaliers, még csak nem nyerte meg a bajnokságot! Olvassa el néhány dühös tweetet itt!

Nem kétséges, hogy a 30 éves LeBron James minden idők egyik legnagyobb kosárlabdázója, ám sok ESPY-díjas néző élénk volt, amikor a július 15-i kiállításon hazavitte a legjobb bajnoki teljesítmény díját. A győztesnek nyilvánított Twitter teljesen felrobbant az emberektől, akik felkeltették a döntést!

Oké, tehát LeBron TOTÁLISan elvitte a csapatát, a Cleveland Cavaliers-t, a júniusi NBA bajnokságba, de sajnos elmulasztották őket, és a 6-os játékban veszítették el az Arany Állami Harcosokat. Senki sem kérdőjelezheti meg, hogy a király abszolút DOMINANT teljesítményt nyújtott-e. a csapat teljes rájátszásán, de ha a csapat nem nyert, akkor érdemel-e LeBron a legjobb bajnoki teljesítményért járó díjat?

Sok néző biztosan nem gondolja! A kategóriában a kosárlabda csillag az amerikai Pharoah, a versenyző, aki 1978 óta elnyerte az első hármas koronát, Madison Burngarner, a 2014-es világbajnokság MVP-je, a San Francisco Giants nyertes csapata, valamint Lauren Haeger, a A Női Főiskola Softball Világbajnokság a Florida Gators bajnokság csapata. Elég kemény verseny, nem ?!

Nos, figyelembe véve a LeBron mindhárom versenytársának valóban NÉLKÜL a saját sportágát, a nézők nem voltak elégedettek az ESPN azon döntésével, hogy a Cavs csillagának odaítélik a díjat. A show-n valaki még a második helyet is kiáltotta: ahogy LeBron elfogadta a trófeát (szerencsére lépésről lépésre vette a disszinót)! De a Twitter válasz még rosszabb volt - nézd meg itt:

Ne feledje, hogy Lebron nyerheti a Legjobb Bajnokság teljesítményét anélkül, hogy megnyerte a #ESPYS bajnokságot

- Ashley Hamilton (@AshleyHammm), 2015. július 16

Hogyan veszíti Lebron James veszteségként a legjobb bajnoki teljesítményt? #wtf

- Jeff Ho (@ jlho_1980), 2015. július 16

Ez szar. Hogyan nyeri Lebron James ezt a díjat? Nem nyert bajnokságot

- Clarkson (@Clarktrocity), 2015. július 16

Azt mondod, hogy mit tett Lebron James veszteséggel a bajnoki sorozatban, méltóbb a díjra, mint az amerikai fáraónak? Micsoda vicc. Utálom

- Sam Curtis (@ Scurtis7700), 2015. július 16

Tehát Lebron James nyeri a „Legjobb Bajnokság előadást”, amikor elvesztette a döntőt

. Lol, micsoda?

- Zachary Ruth (@ ZacharyRuth17), 2015. július 16

ezt most komolyan mondod? LeBron James megkapja a díjat, hogy NEM nyeri meg a bajnokságot? Ez nevetséges - adja meg a lónak. Ő története volt.