NASCAR Sprint Cup sorozat: Nézze meg a Pure Michigan 400 Race Online versenyt

Tartalomjegyzék:

Ennek epikusnak kell lennie! A Pure Michigan 400 Sprint Cup verseny elkülöníti a férfiakat a fiúktól, amikor augusztus 28-án 14:00 órakor kezdődik. EST. A 44 éves Matt Kenseth védő bajnok visszanyeri koronáját a Michigan Nemzetközi Autópálya királyaként? Kattintson az élő közvetítés megtekintéséhez!

Most, ha Matt azt hiszi, hogy minden a saját módján meg lesz, akkor jön még egy dolog! A rivális, Joey Logano, 26 éves, júniusban nyerte meg a szezon első Sprint Cup versenyét Michiganben, a Firekeepers Kaszinóban. Mindent megtesz annak érdekében, hogy Matt munkája sokkal nehezebbé váljon, ami egy epikus csatában lesz a célba.

KATTINTSON IDE AZ ÉLŐ TV-JELEN

PICS: A Hírességek Verseny rajongói, akik szeretik a NASCAR-ot

Azonban egy ember, aki nem versenyez, Jeff Gordon. A NASCAR legenda, aki Dale Earnhardt Jr.-re született, előzetes elkötelezettség miatt nem lesz elérhető. Ahelyett, hogy Dale még mindig nem volt képes visszatérni két versenyre az agyrázkódási problémáit követően, Hendrick Motorsports azt mondta, hogy Alex Bowman inkább ebben fog vezetni.

Tavaly Matt lenyűgöző teljesítményt nyújtott, rekord 146 kört vezetett a versenyre, ideértve az utóbbi 25 versenyt, amely könnyedén megnyeri a versenyt. Kevin Harvick a második lett, és biztosan reméli, hogy ezúttal jobb lesz a Stewart-Haas Racing versenyen. A legutóbbi 7 verseny közül 5-ben második helyen végzett Michiganben, így tudja, hogyan kell tökéletesen megbeszélni ezt az áramkört.

Ez biztosan hihetetlen verseny és olyan verseny, amelyet hihetetlenül nehéz meghívni. De sok okos pénz a Brad Keselowski számára, aki ebben a szezonban volt a legjobb sofőr azáltal, hogy a lehető legtöbbet hozta ki az aerodinamikai csomagból., várja a Pure Michigan 400 Sprint Cup Series versenyt? Megismételheti Matt a tavalyi hősiességét? Mondja el nekünk, ki gondolja, hogy melyik lesz a győztes!