Priyanka Chopra vadul éljenzi Pal Serena Williams-t az US Open-on, miközben nyeri a meccset 44 perc alatt

Tartalomjegyzék:

Ahogy Serena Williams kevesebb, mint egy órán belül átjutott az US Open negyeddöntőjében, egyik legnagyobb rajongója - Priyanka Chopra - majdnem elfelejtette a fejét, miközben ujjongott a teniszikonra.

Priyanka Chopra reakciója Serena Williams epikus győzelmére Qiang Wang felett szeptember 3-án minden volt. A 37 éves Priyanka a NYC Arthur Ashe Stadionjának állványán állt, amikor Serena a 27-es Qiang ellen két egyenes sorozatban 6-1, 6-0-ra robbant fel. A mérkőzés mindössze 44 percig tartott, ami tenisz szempontjából egy szempillantás alatt áll. A meleg riválisával, Maria Sharapovaval folytatott mérkőzése hosszabb ideig tart, és kevesebb, mint egy óra alatt véget ért! A 44 perc azonban elegendő idő volt ahhoz, hogy Priyanka ellopja a show-ot éljenzésével. Nick Jonas jobb fele vadul ment, miközben Serenát sikoltozta. A szeme elkerekedett, amikor a „Minden idők legnagyobbja” című filmet nézte. Priyanka édesanyjával, Madu Chopraval együtt úgy nézett ki, mintha életük ideje lenne, mivel Serena megszerezte a helyét az US Open elődöntőjében.

A Daily Mail szerint állítólag Serena és Priyanka évek óta közeli barátok. Mindkettő részt vett a kölcsönös barátja Meghan Markle 2018. évi esküvőjén. Serena valószínűleg értékelte, hogy ilyen közeli barátja nemcsak gyors győzelme, hanem az is kiderült, hogy legyen a 100. győzelme. "Soha nem gondoltam, hogy 100 győzelemre jutok, és még mindig itt vagyok, de imádom, amit csinálok" - mondta Serena a meccs után, a The Guardian-nek. Amikor megkérdezték a bokáját, amelyet szeptember 1-jén a Petra Martic elleni negyedik forduló győzelme során elcsavart, Serena azt mondta, hogy „jól érzi magát”.

"Kemény év volt, de fizikailag nagyszerűen érzem magam, és mindennél jobban szórakozom, amikor idejövök" - tette hozzá. Az elődöntőben az ötödik magot képviselő Elina Svitolina szembesül. Két lehetséges győzelme van a 24. főcímtől, amely a legtöbb Gram Slam győzelemhez a Margaret Courtot köti.

- Jó érzés - mondta Serena, hogy ilyen zónában van, az ESPN szerint. „Olyan érzés, hogy:„ OK, erre dolgoztam. Ilyen keményen dolgoztam. Úgy érzi, hogy a kemény munka megtérül, amikor ez megtörténik. ”Serena 25 győztesvel zárta le a mérkőzést, szemben a nullával Wang számára, aki az első nagyobb negyeddöntőjében játszott. "Dolgoztam a sebességem mellett, lövéseket szereztem" - mondta Serena. „Nem adtam neki túl sok esélyt a meccsben. … ez jó stat nekem. Ez jó, mert szeretnék mozogni a bíróságon. Ha mozogni akarok, költözök. Azt hiszem, ma éjjel akartam költözni. ”

Serena szeptember 5-én szembesül Elina Svitolinaval. Lehet, hogy Priyanka ott lesz, hogy megnézze azt a mérkőzést.