Rio 2016 élő közvetítés: Nézze meg, ahogyan a Simone Biles arannyal jár a nők mindenki körében

Tartalomjegyzék:

Frissítve egy izgalmas aranyérmet, Simone Biles és Aly Raisman az amerikai női gimnasztikai csapat tagjai azt remélik, hogy augusztus 11-én ismét helyet szereznek a győztesek dobogóján az egyéni sokoldalú versenyen. Nézze meg, mi történik egy élő közvetítéssel itt!

Lehetnek Aly Raisman és Simone Biles ismét amerikai hősök? Valószínűleg továbbra is magasan lovagolnak, miután az USA-os csapat abszolút összeomlotta a nők körében a augusztus 9-i Rio olimpián zajló verseny döntőjét, így a bizalom valószínűleg nem kérdés - főleg azért, mert ők voltak a két legjobban teljesítő tornász az egyéni mindent körülvevő selejtezők. A döntők 15:00 órától indulnak, ET-en, tehát ne felejtsen el hangolni, hogy megtudja, vajon Simone és Aly ismét érmeket nyer-e!

Az NBC hivatalos olimpiai élő közvetítéssel rendelkezik a rajongók számára, így késleltetés nélkül könnyedén megnézheti a nők mindennapi eseményét (miután beírta a kábel információit). KATTINTSON IDE, HOGY NÉZNI A NŐK INDIVIDUÁLIS, MINDEN KÖRŰ GYMNASTIKAI ÉLŐ STREAMT

Kattintson a Képek a férfiak amerikai tornacsapatának megtekintéséhez

Olyan izgalmas, mint az Egyesült Államoknak, ha két lány versenyez a 2016-os egyéni sportversenyen, ez nagyon nehéz lesz, ha Gabby Douglas nézi az egyéni mindent körülvevő bajnokot. Mint emlékszik, Gabby-t a két ország szabálya miatt megtagadták egy újabb kísérletet az arany hazavitelére ebben az esetben a selejtező körben. A rajongók dühösek voltak Gabby vesztesége miatt, mivel technikailag a harmadik helyezett lett!

Nincs kábel TV? Nyugi! Kattintson ide, hogy megtanulja, hogyan kell nézni az olimpiát online

Megdöbbentő kizárása ellenére minden Gabby beszélt róla, hogy a selejtező fordulók azt a „csodálatos utazást” tették, amivel ő és csapata a Rio olimpiai játékok előtt és alatt volt. Az idei csapat - amelyet Fab Ötnek neveznek - látszólag közelebb áll a 2016. évi olimpiai játékok bármelyik amerikai csapatához, tehát úgy hangzik, hogy Gabby gyökerezik csapattársainak, ahelyett, hogy keservesen vágná őket. Most a kérdés az, hogy Aly vagy Simone képes lesz-e fenntartani a nők egyéniségét mindenütt? Nem tudjuk várni, hogy megtudjuk!, Ön szerint Simone és Aly mind medalisok lesznek a nők egyéniségében? Dühös vagy, hogy Gabby nem versenyez? Mondja el nekünk alább!