Videó: Inside with Brett Hawke: Tyler McGill 2024, Július

Image
Image
Image

Bár Michael Phelps csodálatos úszó és sportoló, nagyon örültem annak, hogy Ryan Lochte vitte haza az aranyérmet a 400 méteres egyéni harcban a 2012-es olimpián. Megérdemelte a nyerést, és örülök, hogy megtette!

Július 28. furcsa nap volt. Először: Michael Phelps uralkodó olimpiai bajnok csak alig jutott el a 400 méteres gyorsfutó döntőjébe. Aztán a tényleges eseményben még az érem sem volt! Ryan Lochte amerikai amerikai testvér vitte haza az aranyat, míg Phelps a negyedik helyre esett. Phelps ez volt az első alkalom, hogy 2000 óta nem sikerült kitüntetni az olimpiai eseményeket. Ez határozottan sokk volt, de nagyon boldog vagyok, hogy Ryan nyert!

A verseny napján a Phelps gondolkodásának 49% -a nyer, míg 42% úgy gondolta, hogy Lochte viszi az aranyat. Phelps volt a kedvence - a győztes arany oly módon nyert volna olimpiai nyerést ugyanabban az eseményben három egyenes játék során. Szerettem nézni, ahogy Phelps nyolc aranyérmet nyer a 2008-as pekingi olimpián, de az utóbbi időben valami nem volt róla.

Úgy tűnik, hogy Phelps nem ugyanazzal az intenzitással rendelkezik, mint valaha a versenyzésre és az olimpiára általában. Minden interjúban, amit láttam, úgy tűnik, hogy rohan, frusztrált és mérges a fellépése miatt. Annak ellenére, hogy Phelps azt mondta, hogy szórakozásra törekszik - „Nagyszerű lehetőség van egy nagy cseresznye feltenni a fagylaltra” - mondta az NBC Bob Costasának -, versenyképesnek tűnik, ugyanakkor közömbös.

Ryan viszont úgy tűnik, készen áll a reflektorfénybe való belépésre. A londoni játékok előtt Lochte már hat olimpiai érmet nyert, de alig hallottam róla. Lochtet az elmúlt években egy diadalmas Phelps árnyékolta. De Peking óta elmúlt négy évben a Lochte erősebb, gyorsabb és jobb lett

.

.és melegebb!

Annyira izgalommal láttam, hogy Ryan Lochte megnyeri az aranyat. Olyan nagyszerű, szórakoztató embernek tűnik. Gördeszkákat, van egy gyémántrácsja, amelyet az érme dobogóra hord, és szereti a tweetet. A gondtalan életmódjának megfelelően Ryan éjjel-nappal az edzőteremben és a medencében dolgozik. Annyira boldog vagyok, hogy elért mindent, amiért olyan keményen dolgozott.

Időnként rabszolgaként találkozik, de valójában kell lennie. Nagyon forró teste van és elképesztő tehetség. És azt hiszem, hogy csak magabiztos, nem büdös. Csak ebben a helyzetben van, mert megszerezte.

Miután Phelps arra késztetett, hogy minden idők legszebb olimpává váljon, örülök, hogy Ryan Lochte megkapta pillanatát az arany reflektorfényben.