US Open 2015: Serena Williams Vs. Venus Williams élő közvetítés - Nézd

Tartalomjegyzék:

Ahogyan az US Open negyeddöntője folyamatban van, nem. Az 1-es rangú Serena Williams azt reméli, hogy visszaszerzi Grand Slam koronáját. Most azonban szeptember 8-án egy epikus mérkőzésen le kell győznie nővérét, Venus Williams-t. Kattintson, és nézze meg az élő közvetítést most!

A legjobban testvéri versengés, amikor a 33 éves Serena Williams nagy testvérével, a 35 éves Venus Williams ellen áll szemben, amely epikus tenisz mérkőzésnek ígérkezik szeptember 8-án a rangos US Open negyeddöntőjében. végül felemeli a trófeát, vagy a Vénusz felborítja-e az esélyeket?

Az akció 19:00 órakor, EST-kor kezdődik, tehát állítsa be az órákat, és győződjön meg arról, hogy készen áll a nézésre, mert nem akarja kihagyni ezt. Ez biztosan abszolút klasszikus lesz a két legnagyobb teniszező között, akik valaha is játszottak a játékban. KATTINTSON IDE, HOGY NÉLKÜLI AZ ÉLŐ ÁRAMT!

Serena rövid munkát végzett ellenfeleivel az idei versenyen. Az első fordulóban az első szettet Vitalia Diatchenko ellen 6-0 megsemmisítette, mielőtt ellenfele visszavonult a második sorozat két mérkőzésében megsérült helyzetébe. A második fordulóban Kiki Bertens érezte Serena erejét. A harmadik fordulóban Serenanak kissé izzadnia kellett Bethanie Mattek-Sands ellen, miután elvesztette a nyitókészletét. Serena azonban visszatért a győzelemhez. És az utolsó fordulójában Serena visszatért kifogástalan legjobbajához, brutális kiállításon elhaladva Madison Keys mellett.

Venus kissé zavart volt az első fordulóban, amikor a Monica Puig 2-et 1-re állította, miután elvesztette a mérkőzés második sorozatát. Irina Falconi szintén problémákat jelentett a Vénuszon, ám a Compton-ban született sportcsillag 2-szer 1-rel győzte le őt. Vénusz a harmadik fordulóban visszatért a legjobbjába, amikor egyenes sorozatban megverte Belinda Bencic -t. És a negyedik fordulóban eltalálta az Anett Kontaveit 6-2, 6-1-et.

Serenának minden joga van aggódni a nővére miatt. A fejük közötti fejlécük összesen 15 győzelem Serena számára, 11 győzelem Vénusz számára. Serena tudja, hogy nehéz lesz. "Olyan játékos, aki tudja, hogyan kell nyerni, tudja, hogyan kell legyőzni, és jobban ismeri a gyengeségeimet, mint bárki más" - mondta Serena az ESPN-nek.

Ön szerint ki fog nyerni? Tudassa velünk, mit gondol az alábbi megjegyzésekben.