USA Vs. Nicaragua élő közvetítés: Nézze meg az Arany Kupa Labdarúgó-mérkőzést online

Tartalomjegyzék:

Videó: Suspense: 'Til the Day I Die / Statement of Employee Henry Wilson / Three Times Murder 2024, Július

Miután alig haladt meg a Martinique-tól, az Egyesült Államok most felveszi a Nicaraguát a 2017. évi Arany Kupa csoport szakaszának utolsó mérkőzésén. A július 15-i meccs 7: 00-kor kezdődik, tehát ügyeljen minden izgalmas pillanatra.

Az Egyesült Államok nagyjából lefoglalta utazását a kiesési fordulókra. Miután szinte győzött le Martinique-tól, miután csalódást okozott a Panama elleni döntetlen, az USMNT 4 ponttal indul Nicaraguával. Még ha el is veszítenek, továbbra is továbbjuthatnak a következő fordulóba. A francia régió csapatával szembeni gyenge teljesítményük alapján az Egyesült Államok nagyon veszíthet a La Azul Y Blanco számára. Ha az amerikaiak biztosítani akarják a helyüket a versenyen, akkor jobb, ha mindegyiküket a FirstEnergy Stadionba hozzák Clevelandben, Ohioban. Ellenkező esetben a Gold Cup többi részét a fehérítőktől kell figyelniük.

Bár az Egyesült Államok nem adta ki a legerősebb csapatát, fárasztó volt látni őket, hogy közel álljanak Martinique elvesztéséhez. Az amerikaiak még az első félidőben sem szereztek gólt. Meccsük első gólja az 54. percben jött, amikor a 28 éves Omar González végül megtalálta a hálót. A 22 éves Jordan Morris tíz perccel később megduplázta az amerikaiak eredményét, ám a 29 éves Kevin Parsemain olyan gólra lőtt, amelyet a 32 éves Brad Guzan kapusnak „jobban meg kellett volna tennie a megmentésért” az ESPN szerint. Kevin nem volt kész, mivel a 76. percben lőtt, ami Brad feje fölött és a hálóba ugrott. Jordan Morrisnek elvitte a zárójele második felét, hogy megszakítsa a 2-2 döntetlent. Miután csatlakozott egy 25- ös Gyasi Zardes játékossal, Jordan felrobbantotta a labdát, hogy 3-2 győzelemre nyújtsa az USA-t.

„Azt hiszem, nagyon nehéznek tettük magunkat. Sokkal jobb lett volna. Ez a kiábrándító rész, az a tény, hogy két gólt hagytunk el ”- mondta a Sports Illustrated szerint Omar Gonzalez a meccs után. „Ha továbblépünk, sokat lehet tanulni ebből, és örülök, hogy soha nem adtuk fel. De határozottan vannak olyan dolgok, amelyeket javíthatunk. ”Remélhetőleg a 65 éves Bruce Arena edző megfelelő változtatásokat hajtott végre a felállásában, hogy ezeket a„ fejlesztéseket ”elvégezze.

Valójában az Egyesült Államok esetleg szünetet tartott azzal, hogy Nicaragua lett az utolsó ellenfél. A Winless Pinoleros először 0-2-re esett Martinique felé, mielőtt 1-2 veszteséget szenvedett Panamának. Ennek ellenére képesek voltak gólt szerezni a Los Canaleros ellen, tehát van-e esély arra, hogy Nicaragua az aranykupán ezt a futamot végül nyeréssel fejezi be?

A sportrajongók ezt a játékot a Fox Sports hivatalos lefedettségén keresztül tekinthetik meg (miután megadták a megfelelő bejelentkezési információkat.) KATTINTSON IDE, HOGY NÉZJÜK AZ USA VS. NICARAGUA LIVE STREAM

Ki akar nyerni ezt a mérkőzést? Gondolod, hogy az USA össze fog lépni?