Rio 2016: Férfi röplabda élő közvetítés - Nézze meg az USA felvételét Mexikóról és több epikus játékot

Tartalomjegyzék:

Bump, set, tüske a győzelemhez! A férfiak röplabda még mindig előkészületekben van, de ez nem jelenti azt, hogy ezek a játékok nem lesznek teljesen intenzívek. Az USA és a Mexikó csapata augusztus 15-én áll szemben egy maroknyi nagyszerű mérkőzéssel. Ne hagyjon ki egyetlen akciót sem egy élő közvetítéssel itt!

Az amerikai férfi röplabdacsapatnak nem volt könnyű ideje a Rio olimpiai játékok A medencéjében, komoly veszteségeket szenvedett Kanadának és Olaszországnak az első két mérkőzésükben. Miután visszatértek a nagy 3-1-es győzelmekkel Brazília és Franciaország fölött, minden bizonnyal készen állnak arra, hogy átvegyék utolsó előzetes ellenfelüket, Mexikót, abban a reményben, hogy az utolsó pillanatban bejuthatnak a negyeddöntőbe. A játékuk 10: 35-kor kezdődött (ET), tehát úgy hangolj bele, és egész nap nézz tovább epikus röplabdát!

KATTINTSON IDE, HOGY NÉZJÜK A FÉNYEK RÖGZÍTÉSE ÉLETTEN JELEN

Mivel augusztus 15-én az előzetes napok utolsó napja van, sok nyomást kell gyakorolni több A. pool-csapatra, mivel sokan 6-os pontokra vannak kötve. A másik pool A-bajnokság, Olaszország és Kanada, valamint Brazília és Franciaország ellen egy kicsit később zajlik, mint az Egyesült Államok játék (7:30 ET és 9:35 ET). E meccsek előtt a B medence befejezi mérkőzéseit Oroszország és Irán (14:00 ET) és Lengyelország és Kuba (16:05 ET) között. Rengeteg fantasztikus röplabda nézni!

Ha az amerikai csapat nem tud nyerni győzelmet, akkor sajnos valószínűleg nem fogunk tovább élvezni az USA-as csapatot a férfi röplabdában a 2016-os olimpián. Mexikónak még nem nyert egy meccset Rioban, négy mérkőzésen csak egy játékot nyert. Miközben nincs esélyük eljutni a negyeddöntőbe, biztosan arra törekszenek, hogy legalább egy meccset nyerjenek haza övük alatt - így jobb az USA csapata, ha teljes erővel jelenik meg!

Lásd az Egyesült Államok női röplabdacsapat képeit

A többi „A” pool-csapat esetében szűk verseny a negyeddöntőkbe, tehát valószínűleg a legutóbbi játékig kerül sor, mielőtt bármit meghatározzák. A B pool negyeddöntő csapata már meg van határozva, Argentína, Lengyelország, Oroszország és Irán mellett. Remélhetőleg az USA csatlakozik hozzájuk, mert ez egyre izgalmasabb lesz!, Ön szerint az amerikai férfi csapat nyer Mexikó ellen? Ha nyernek, akkor gondolod milyen messzire jutnak el az olimpián? Mondja el nekünk alább!