Roger Federer Beats Philipp Kohlschreiber-t az US Open-en - gratulálok

Tartalomjegyzék:

Megcsinálta! Roger Federer legyőzte Philipp Kohlschreiber-t egy izgalmas tenisz mérkőzésen az US Open-en szeptember 5-én, hogy továbblépjen a Grand Slam verseny negyedik körébe. Jól sikerült, Roger!

A 34 éves Roger Federer és a 31 éves Philipp Kohlschreiber a szeptember 5-én, a New York-i USTA Billie Jean King Nemzeti Teniszközpontban az US Open harmadik fordulójában egymással szemben álltak, és csak egy győztes lehet. Gratulálunk Rogernek, aki 6-3, 6-4 és 6-4 lett a győztes!

Az US Open melegszik, és Roger készen áll a győzelemre! Roger sikeresen (és könnyen) egyemelte Philippot a harmadik forduló első és második mérkőzésében. Philipp a harmadik meccsben valóban harcolni kezdett, de Roger végül uralkodott a legfelsőbb szinten, legyőzve Philipp 6-4-ét.

Roger nem. 2 az US Open-en. Gyakori versenytársa, Novak Djokovic, a nr. 1. Találkoznak a döntőben? Az idő fogja megmondani!

A harmadik forduló felé vezető úton Roger és Philipp harcoltak. Roger szinte érinthetetlen volt, Leonardo Mayer és Steve Darcis egyenes sorozatban könnyedén dobta el mérkőzéseit. Philipp megrémült az első fordulóban, és végül legyőzte Alexander Zverev 3-2-t. De aztán egy kicsit könnyebben megy Lukas Rosol ellen, akit 3 készlettel szeretett.

Az idei amerikai nyílt győztes rekordos 3, 3 millió dolláros nyereményt szerez a neten

Roger magabiztosan megy a következő fordulóba, és a 4. fordulóban John Isner és Jiri Vesely közötti mérkőzés győztese ellen kell lépnie. Sok szerencsét ebben a meccsben - klasszikusnak kell lennie.

A tavalyi US Open győztes, Marin Cilic még mindig vadászik a trófeára, és reméli, hogy megvédi koronáját, és akár 3, 3 millió dollár nyereményt is kaphat!

Élvezte Roger és Philipp mérkőzését? Tudassa velünk, mit gondol az alábbi megjegyzésekben.